Czy potrzebny Certyfikat SSL dla Twojaj strony?

The best way to get laid today:

Nacisk na ochronę i bezpieczeństwo to ostatnia moda. O ile na co dzień zwracamy na nasze bezpieczeństwo właściwie uwagę, to w świecie internetowym nie jesteśmy już tacy czujni. A to wielki błąd. To właśnie ten świat wirtualny powinien być bardziej na to czujny. Korzystanie z internetu daje duże możliwości – wszystkim bez wyjątku. Szczególnie tym, którzy pod postacią ukrytej anonimowości nieustannie poszukują nowych rozwiązań, by bez względu na środki osiągnąć korzyści dla siebie.
Dlatego właśnie bardzo często dochodzi do przestępstw. Nasza instynkt nie śpi i nie jesteśmy zbyt czujni i zbyt ufnie pochodzimy do dzielenia się z innymi naszymi poufnymi informacjami. Zjawisko podawania swoich danych – loginy, hasła, adresy mailowe, pesel i wiele wiele innych – to zjawisko dość powszechna. Nie odstraszają nagłaśniane sprawy – nadal ochoczo i bez większego zastanowienia wchodzimy na różne serwisy i portale i zbyt łatwo udostępniamy swoje dane. Czy zwracacie uwagę na to czy dana strona ma odpowiednio szyfrowane dane. Czy jeśli kupujesz coś w sklepie internetowym to nie obchodzi cię to, że podając dane do zamówienia w przypadku nieszyfrowanego połączenia te dane nie są dostatecznie chronione?
Przerażający jest fakt ignorancji kupującego. Jednak on szkodzi sam sobie – i raczej nikomu innemu.
Mnie osobiście denerwuje bardziej ignorancja sprzedającego. Dlaczego chcąc zarobić nie dokłada należytej staranności by zadbać o moje bezpieczeństwo. Czy koszt zakupu Certyfikatu SSL, który zweryfikuje jego witrynę i jego samego to taki wielki koszt? Sam namawia mnie na kupienie tego czy owego, a najlepiej kilku rzeczy jednocześnie – nie dając mi w zamian należytego zabezpieczenia moich danych.
Takim przedsiębiorcą mówimy STOP! comodo free pl To wasz obowiązek. Posiadanie Certyfikatu SSL dla swojej domeny oraz weryfikacja was jako firmy to wasz obowiązek. Skoro kupując lokalnie mam możliwość weryfikacji jak dba o mnie jako klienta, to w internecie również chcę mieć taką możliwość.
Chcę być świadomym użytkownikiem, i nie będę robić zakupów w sklepach internetowych, których właściciele nie dbają o moje bezpieczeństwo. Oczekuję jako klient, by dbano o moje dane. Chcę wiedzieć z kim mam do czynienia, i czy ta firma lub osoba jest wiarygodna (nie mylić z wiarygodnością finansową). Na rynku dostępne są różne certyfikaty dla domen i przedsiębiorstw. Koszty od kilkunastu złotych wzwyż za rok – czyli w mojej ocenie to nie jest dużo.
Promujmy właściwe podejście do klienta. Poprzez nasze wspólne zaangażowanie internet może być bezpieczny.

Best Adult Dating sites here: